Reitingai - EuroLeague 2026-27

BasketScore Eurolygos 2026-27 sezono prognozių reitinge pirmauja ABDU87: 1 173 tšk. per 60 rungtynių.

Už kiekvienų rungtynių prognozę galima gauti iki 50 taškų, o už turo 2× prognozę - iki 100.

Sezono reitingas

Sezono reitingas - EuroLeague 2026-27
#DalyvisTaškaiRungtynėsAtspėti nugalėtojai
1ABDU871 1736065%
2JokerDjole1 1576065%
3Elyga1 1226067%
4Nerijus Merfeldas1 1175969%
5krismpos1 1016065%
6Žydrunas1 0946063%
7Heiner4ball1 0765765%
8Remigijus Sukackas1 0705964%
9Martynas Žaltauskas1 0576065%
10ZALIA BALTA1 0456060%
11Grisgrana1 0426063%
12Kavioras1 0406065%
13Andrius Rinkevicius1 0365666%
14gigas1 0296062%
15vyte1 0266057%
16Mcgrady1 0036058%
17velkris9985961%
18Varo439915963%
19Elvinas Poliakovas9786063%
20Ramas9635666%

Reitingas: 6 turas

Reitingas: 6 turas
#DalyvisTaškaiRungtynėsAtspėti nugalėtojai
1CrvenaZvezda19452601080%
2Remigijus Sukackas2421070%
3elmandor2371070%
4Kavioras2271070%
5ru.vbsl17032251070%
6krismpos2221070%
7gigas2181070%
8JokerDjole2181060%
9Elyga2131070%
10Grisgrana2101070%
11ABDU872031070%
12Jovan Randjelovic2021070%
13SAFO901911070%
14Varo43189967%
15vyte1871060%
16Šarūnas1851060%
16velkris1851060%
17Drug Koba1841060%
18Heiner4ball177757%
19Martynas Žaltauskas1731070%

Visos taškų taisyklės Lygos